menu Home
Sport

Ridderkerk FM sportnieuws: Saturnus’ 72 start weer met beachhandbal

Paul | 20 april 2021

door Hans Muntz:

Op zondag 25 april start de jeugd bij Saturnus weer met beachhandbal. Nu het voorjaar in aantocht is, staan de beachhandballers bij Saturnus weer te springen om het zand op te gaan. Vanwege Corona zal dit niet kunnen op de manier dat zij dit normaal doen, maar dit weerhoudt hen niet. Wedstrijden en toernooien worden nog niet gepland vanuit het NHV, maar een keer per week trainen en onderlinge partijtjes zijn Corona-proof zeker mogelijk. Op zondag 11 april wordt gestart met een keer week trainen. De jongste jeugd van 7-12 jaar traint van 11.00-12.00 op de zondagmorgen. Daarna van 12.15 volgt de oudere jeugd van 15-18 jaar. Naast onze eigen jeugd, zijn andere Ridderkerkse kinderen ook van harte welkom om kennis te maken met beachhandbal en onze vereniging. Heb je interesse om een keertje mee te doen of heb je vragen? Mail dan naar beach-drechtsteden@hotmail.com

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.