menu Home
Sport

Ridderkerk FM Sportnieuws: RVVH Jeugdtalentendag

Paul | 2 maart 2021

vv RVVH organiseert op zaterdag 27 maart een kennismakingsdag voor jeugdspelers. Deze dag wordt georganiseerd voor alle spelers die in het nieuwe seizoen 2021/2022 in JO13 of hoger spelen.

Speel je volgend seizoen minimaal in de JO13 en ben jij nieuwsgierig naar onze vereniging en onze fantastische velden en wil je eens trainen onder één van onze hoofdtrainers, meld je dan nu aan via één van onderstaande mail adressen. 

arjanipskamp-rvvh@ziggo.nl 

pvvugt@ziggo.nl 

martin.wel65@kpnmail.nl 

Graag het volgende vermelden bij je inschrijving. 

·         Naam

·         Geboortedatum

·         Telefoonnummer 

·         E-mailadres

·         Huidige vereniging

·         Huidige team

We zien je inschrijving graag verschijnen!

RECTIFICATIE

In een eerder bericht stond dat onderstaande mededeling.

RVVH volgt de door het RIVM en de overheid opgelegde richtlijnen en maatregelen. Ons terrein is groot genoeg om te voldoen aan de maatregelen van het RIVM, zoals het houden van 1,5 meter afstand. Hierdoor kunnen we maximaal 1 begeleider per speler toelaten tot ons terrein.

Deze mededeling is niet correct. Je bent wel nog steeds van harte welkom maar je mag volgens de huidige COVID-19 maatregelen géén begeleiding; lees toeschouwers, meenemen op ons sportpark zoals in het eerdere bericht stond dat dit wel toegestaan werd. Zie ook de routekaart coronamaatregelen.


RVVH zal ten allen tijden de geldende COVID-19 maatregelen respecteren en ten uitvoer brengen.

Technisch Jeugdcommissie RVVH

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.