menu Home
Sport

Ridderkerk FM Sportnieuws: Aanstelling hoofdtrainers RVVH Jeugd

Paul | 18 februari 2021

De afgelopen periode is de Jeugdcommissie en Technisch Jeugdcommissie voor en achter de schermen druk bezig geweest met de invulling van het technische kader voor het seizoen 2021/2022. Onze jeugdafdeling moet een nog belangrijkere voedingsbodem worden om talent (met veel plezier) te ontwikkelen. Om dit te bewerkstelligen zijn wij enorm blij met de huidige trainers, maar van tijd tot tijd is het ook mooi dat trainers “van buiten” interesse hebben om de jeugdteams van RVVH te trainen. Wij zijn verheugd te melden dat de namen van de hoofdtrainers voor de JO19-1, JO17-1, JO15-1 en JO13-1 bekend zijn. Gesprekken tussen alle partijen hebben in de afgelopen weken geresulteerd in visie, plan van aanpak en ambitie op het gebied van de jeugdopleiding. Brendon Tholenaars zal aankomend seizoen aan zijn vierde seizoen beginnen als hoofdtrainer van RVVH JO19-1. Brendon heeft de afgelopen seizoenen bewezen zowel spelers individueel beter te maken alsmede het team goed te laten presteren. Hij zal komend seizoen wederom geassisteerd worden door zijn broer Mitchell. Tevens zal Brendon als Technisch Jeugdcoördinator Bovenbouw gaan functioneren en regelmatig overleg hebben met de Technisch Jeugdcommissie en de hoofdtrainers van JO17-1 en JO15-1. Doel is om de plan van aanpak en ambitie van de opleiding te bewaken en door te ontwikkelen. Vially Mondo is dit seizoen begonnen als hoofdtrainer van RVVH JO17-1. Hij wordt daarbij geassisteerd door Nelson Bashir, speler van FC Den Bosch O21. Ondanks het nagenoeg competitieloze seizoen heeft Vially in zijn eerste seizoen bewezen een gedreven trainer te zijn die een spelersgroep geprikkeld en enthousiast kan houden en bovendien iedere speler heeft kunnen ontwikkelen tot een betere voetballer. Aankomend seizoen zal Vially wederom de trainer/coach zijn van JO17-1 Edu Bekker is vorig seizoen geslaagd voor zijn diploma UEFA C. Edu heeft bij de JC en TJC aangeven de volgende stap te willen zetten in zijn ontwikkeling als trainer/coach. Edu Bekker zal na jaren de jongste jeugd te hebben getraind en nu twee seizoenen hoofdtrainer te zijn geweest van JO13-1 de stap maken naar JO15-1. Nigel van Galen en Bart de Vries (speler RVVH 3) zijn dit seizoen gezamenlijk hoofdtrainer van JO15-1. Via hun studie zullen ze aan het einde van het voetbalseizoen beide hun UEFA C diploma behaald hebben. Op school het theoretische deel en bij RVVH de praktijk. Nigel en Bart zullen het aankomende seizoen JO13-1 voor hun rekening gaan nemen. Wij wensen alle trainers bijzonder veel succes en plezier toe in het seizoen 2021/2022. Op dit moment zijn er ook nog gesprekken gaande betreft de invulling van de TJC onderbouw. Zodra hier nieuws over is zullen we dit melden. Ook voor de jongste jeugd zal een plan van aanpak in de opleiding gevolgd gaan worden en doel is deze door te ontwikkelen. Mocht u na het lezen enthousiast zijn geworden en wilt u zich ook ontwikkelen als jeugdtrainer, of bent u een organisator voor jeugdactiviteiten, wilt u jeugdscheidsrechter worden of de limonade voor de kids verzorgen? Meldt u zich dan aan bij één van de onderstaande personen en zij zullen contact met u opnemen. Er is voor iedereen iets leuks te vinden binnen de jeugdafdeling van RVVH. Arjan Ipskamp arjanipskamp-rvvh@ziggo.nl Martin van der Wel martin.wel65@kpnmail.nl Peter van Vugt pvvugt@ziggo.nl

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.