menu Home
Algemeen

Familiedag Verhoeven

Paul | 17 april 2023

Eindelijk is het zover. Medewerkers van de werkgroep Genealogie-Historisch Archief hebben, na maanden voorbereidingen, de familiedagen kunnen plannen op a.s. vrijdag- en zatermiddag (21 en 22 april) in de Oudheidkamer aan de Kerksingel 26 te Ridderkerk.

Te zien zijn de stambomen van deze naamdragers. Ook zijn er talloze oude foto’s, zoals trouwfoto’s, familiefoto’s, foto’s waarop hun voorouders hun beroep uitoefenen, te zien zijn. Ook zijn afschriften van oude documenten, zoals trouwboekjes, van de desbetreffende families te bewonderen.

De openingstijden staan op de website van onze Stichting.

Maar nog het meest belangrijk is dat de verwante families elkaar weer kunnen ontmoeten en oude verhalen van hun voorouders kunnen uitwisselen.

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.