menu Home
Sport

Ook Chakib Lechheb blijft Rijsoord trouw

Paul | 1 april 2023

Afgelopen week vonden de laatste gesprekken met de spelers van de huidige selectie plaats. Zoals elk jaar is het een langdurig en tijdrovend proces. De TC en de staf zijn blij over de uitkomst van de gesprekken. Een heel groot gedeelte van de selectie heeft aangegeven, zoals al eerder gepubliceerd, onze vereniging het komend seizoen trouw te blijven. Bij die spelers voor komend seizoen hoort ook Chakib Lechheb. Voor het team en de technische staf een mooi signaal. In de plannen van de technische speelt hij namelijk een belangrijke rol.

Dogukan Kulup heeft aangegeven om op zoek te willen gaan naar een andere club. Ook hem willen we net als de andere vertrekkers bedanken voor de inzet voor onze club.

Nu de contouren voor het komende seizoen duidelijk zijn gaan we de selectie, naast de ontvangen toezeggingen, completeren.

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.