menu Home
Algemeen

Ook in 2023 weer een grote rommelmarkt bij Harmonie Slikkerveer

Paul | 20 maart 2023

De rommelmarkt commissie is begonnen met de voorbereidingen voor de Rommelmarkt 2023 van de Harmonie Slikkerveer. De rommelmarkt start vrijdag 19 mei om 18.30 en zal eindigen om 21.30 en zaterdag 20 mei zullen we de poorten openen om 9.30 tot 16.00 uur.
Het ophalen van spullen zal is reeds begonnen. Spullen brengen kan ook! U bent welkom op maandag-, dinsdag- en donderdagavond. U kunt ook telefonisch een afspraak maken om spullen bij u of bij uw familie, vrienden en kennissen op te halen. Bel 0180-418072 ( Na 14:00 uur )
De rommelmarkt is een van de grootste evenementen van onze vereniging en zeer belangrijk voor de clubkas, zeker nu na het wegvallen van het oud papier.

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.