menu Home
Sport

Keeper Michael de Leeuw voegt zich volgend seizoen bij selectie V.V. Rijsoord

Paul | 15 maart 2023

RIJSOORD – De technische commissie heeft overeenstemming kunnen bereiken met Michael de Leeuw om het komende seizoen de selectie van V.V. Rijsoord te komen versterken.

De huidige 32-jarige keeper van Nootdorp was op zoek naar een nieuwe uitdaging en heeft die bij onze club gevonden. Een welkome aanvulling voor onze selectie. Michael heeft veel ervaring opgedaan bij zijn vorige clubs. Onder meer bij Sportlust 46, ARC, VVSB, Capelle, Zwaluwen en momenteel dus Nootdorp. Ervaring waar wij, maar ook onze keepers Jesse Verveer en Sander van Groningen, van kunnen profiteren.

Wij heten Michael dan ook alvast van harte welkom.

Daar waar er een speler bij komt, moeten we ook bevestigen dat Jari Bendt onze club na 1 jaar alweer gaat verlaten. Hij heeft er alsnog voor gekozen om de uitdaging aan te gaan bij onze buren in H.I. Ambacht: ASWH. Vanaf deze plaats wensen we hem alvast succes toe en bedanken hem uiteraard voor zijn inzet tijdens de gespeelde en nog te spelen wedstrijden in de huidige competitie.

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.