menu Home
Algemeen

Samen voor vrede ! Benefietconcert Oekraine

Paul | 20 maart 2022

Afgelopen zaterdag 19 maart j.l. heeft Harmonie Slikkerveer deelgenomen aan een fantastisch initiatief van Slikkerveerse verenigingen voor hulp aan de oorlogsslachtoffers in de Oekraïne.

Geïnitieerd door Jan Peter Teeuwen werd een prachtig concert verzorgd samen met Slikkerveers Mannenkoor, Mannenensemble `Maranatha`, Christelijk koor Rejoice, Thijs van der Linden op viool met begeleiding door Jan Peter Teeuw op orgel en piano.

De avond werd voorgegaan door ds. Gerard van de Wetering welke refereerde aan het verschrikkelijke oorlogsgeweld waar onschuldige mensen slachtoffer van worden, ook wenste hij een aantal Oekraïners welkom welke aanwezig waren bij dit benefietconcert.

Na afloop van deze mooie muzikale avond werd een collecte gehouden voor de goede doelen van deze avond; Stichting Tabitha en Project Noodhulp Oekraïne-kerk in Actie. Beide organisaties bieden directe hulp aan oorlogsslachtoffers.

Naast dat onze vereniging uiteraard belangeloos deelgenomen heeft aan dit fantastisch concert, kon voorzitter Ton Schouwenburg aan Jan Peter Teeuw een gift overhandigen namens dirigent Jurgen Nab en Muziekverenging Harmonie Slikkerveer voor een bedrag van € 250,–   

Mocht u zelf ook nog willen doneren voor dit prachtig inactief dan kan dit aan NL 26 ABNA 059 12 456 47 t.n.v. J.P. Teeuw o.v.v. Benefietconcert Oekraine

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.