menu Home
Algemeen

Nieuwe fractievoorzitter SGP

Paul | 2 maart 2021

Sinds deze week heeft de SGP Ridderkerk een nieuwe fractievoorzitter. Daan Kardol volgt Kees van der Duijn Schouten op, die op 1 maart officieel terugtrad als eerste man van de fractie. ‘Ik kijk terug op acht mooie jaren als fractievoorzitter van de SGP in de gemeenteraad van Ridderkerk. In die tijd hebben we als SGP een aantal mooie dingen weten te bereiken, zoals het schrappen van de plannen voor een TramPlus. Nu is het tijd om een stapje terug te doen. Daan is al zeven jaar raadslid, en ik kan het fractievoorzitterschap dan ook met een gerust hart aan hem overlaten,’ laat Van der Duijn Schouten weten.

Van der Duijn Schouten blijft tot de verkiezingen van volgend jaar als raadslid zijn bijdrage leveren aan het bestuur van Ridderkerk. Daan Kardol is daar blij mee. ‘We kunnen nog een jaar lang gebruik maken van de kennis en ervaring van Kees. Zijn deskundigheid kunnen we goed gebruiken. Ik denk bijvoorbeeld aan de bestrijding van de verloedering van ons dorp. Kees heeft afgelopen najaar in de gemeenteraad zelf gepleit voor een strenge aanpak van verloedering, zoals zwerfafval, vandalisme, hondenpoep, foutparkeren en ander overlastgevend gedrag. Zo zijn er nog wel meer thema’s te noemen waarop de gemeente een tandje bij kan zetten. Als SGP blijven we ons inzetten voor verbetering van de leefbaarheid en de veiligheid van de Ridderkerkers. Het is fijn dat Kees daar nog een tijdje bij betrokken blijft.’

Foto: SGP Ridderkerk

Written by Paul

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.